Blog a vše okolo něj

Nový design

19. dubna 2011 v 20:30 | Bublinka
Je tu nový dess. Zaujala mě fotka toho koťátka a vymyslela jsem tento design kterému se prý říká clean design a opravdu působí tak čistě :). Je jednoduchý, ale jsem s ním spokojená :).
Objednala jsem si jeden design u Puppy-girls. Je krásný a moc jí za něj děkuju. Tenhle tu chvíli nechám a potom dám ten od Puppy. Ono totiž v posledních dnech nešlo na blogu nastavovat dess takže to bylo celé rozházené tak jsem sem vložila ten s koťátkem který je jednoduchý a neměl by být posunutý. Teď už nastavování jde takže už je to v pořádku. Dess je tedy donastavený a doufám že se všem zobrazuje bílý lay s koťátkem :).

Nový design

28. ledna 2011 v 12:35 | Bublinka
Jak jste si mohly všimnout je tu nový design. Vytvořila ho Labanda které chci ještě jednou poděkovat :).
Design je úžasný! Jsem s ním naprosto spokojená :)

Vánoční design

20. listopadu 2010 v 19:33 | Bublinka
Tak je tu nový zimo-vánoční design :). Dala jsem si s ním docela hodně práce tak doufám že se Vám líbí. Snad už tu zůstane dýl :).
No já jsem se nudila a potom z toho vznikl tenhle design :). Tak jsem ho sem dala :).
Co myslíte? :). Pište svoje názory ;)

Zimní design

12. listopadu 2010 v 20:31 | Bublinka
Určitě jste si všimli že je tu zimní design :). Je od Máji. Myslím že je krásný! moc se jí povedl :). Děkuju moc ;).
Dala jsem ho sem trochu dřív než jsem psala jenže se mi líbí a připomíná mi že Vánoce tu budou brzy :). Tak se mějte pa :)

Zase nový design

23. října 2010 v 13:42 | Bublinka
Tak jsem musela udělat zase nový design. Už je na něm Ferdík :) Tak co na něj říkáte? no a taky dnes přidám ty slíbené fotky Ferdíka :)

Design od Máji

10. října 2010 v 19:14 | Bublinka
Tak je tu zase nový design :) vím že jsem sem před pár dny dávala nový ale tenhle je od Máji a mě se moc líbil tak jsem ho sem dala. Myslím že se jí povedl a děkuju jí za něj :). To je asi všechno co bych k němu chtěla napsat. Tak ještě jednou děkuju Májo povedl se ti ;)

Nový podzimní design

1. října 2010 v 19:51 | Bublinka
Jak jste si už asi všimli je tu nový dess :) Je v podzimních barvách. No snad se Vám líbí :) není žádný extra ale jde to :D. Přece jen to chtělo nový design po té mé pauze :)

Design

30. srpna 2009 v 13:37 | Bublinka
Tak je tu nový design. Určitě jste si toho už všimli =D no příjde mi že se ten blog teďka dost rozsvítil. Z hnědé na oranžovou a žlutou =) no jo zase změna. Změnila jsem i menu bylo tady už dlouho a chtělo to změnit...takže...ehm...Mno asi dvakrát se mi smazal ale naštěstí na něm toho ještě moc nebylo. Potom se mi už vedlo docela dobře =) Netrval mi moc dlouho. Ale to bylo hlavně tím že jsem se na to hodně soustředila a měla jsem na to čas. Tak jsem si s tím pohrála a vyšlo tohle =D no tak snad se Vám líbí =)

Omlouvám se a vracím se k blogu

25. srpna 2009 v 12:15 | Bublinka
Strašně se vám omlouvám že jsem nechodila na blog ale mám vysvětlení. Pokazil se mi počítač...Ale brácha ho opravil. Sice mu trvalo než se do toho pustil ale lepší pozdě než nikdy =).Tak mě omluvte a doufám že mi dáte šanci. A těšte na ty tak dlouho slibovaný fotky křečíků =) tak papa =)

Nový design

19. dubna 2009 v 15:25 | Bublinka
Dnes jsem dokončila nový design podle mě je nejlepší co jsem kdy vyrobila.
Už se těším na vaše komentáře.
A hlavně se nezapomeňte podívat i do zápatí =)

Design

26. března 2009 v 15:07 | Bublinka
Tak už je tu nový dess =) snad se vám líbí...=)=) nevím co k tomu víc napsat.Snad jen že se těším na vaše komentáře =)

Chystá se nový design

22. března 2009 v 17:25 | Bublinka
Tak jak už napovídá nadpis chystá se nový design =)=) určitě se máte na co těšit =) no tak já už na něm asi půjdu pracovat ať ho dodělám co nejdřív =)=)

Změna pozadí

4. března 2009 v 21:30 | Bublinka
Tak jsem ještě změnila pozadí blogu.Myslím že tohle je lepší no =) takže teď už je design kompletní...Tak snad se vám líbí =)

Ps: první umělecké fotky možná přibydou už dnes, ale to nevím jistě...Tak se těšte =)...Uvidím jak to stihnu =)=)

Nový design - moje křeččí parta

1. března 2009 v 11:14 | Bublinka
Je tu nový design.Tentokrát už samozřejmě s celou mojí křeččí partou! =)=) doufám že se vám líbí... =) a ten podpis pod záhlavím budu používat na nějaký moje "umělecký fotky" který sem budu teď přidávat.Mám totiž i fotoweb a na něj dávám svoje fotky a snažím se i o ty umělecký no a na ty dávám i podpis a tak mně napadlo že to tak bude i tady.Takže sem budu dávat i svoje umělecký fotky s mím podpisem co je pod záhlavím.Tak se těšte =)=) brzy sem dám první várku.No a doufám že se vám tento design s celou mojí křeččí partou líbí =)=)

Menu

3. února 2009 v 16:20 | Bublinka
No tak jak ste si už určitě všimli menu jsem vrátila do sloupce =) no prostě už se mi to nahoře moc nelíbilo a přehlednější mi to příjde v tom menu...No taky záleží u jakýho je to designu že...=) Myslím že takhle to bude lepší.Takže teď už je tenhle design dokončenej! =)=)

No to je jen takový oznámení aby ste měli přehled... =)=)

Design

31. ledna 2009 v 20:27 | Bublinka ♥
Ahojky! =) jak ste si už určitě všimli, je tu nový design =)...No určitě se nezapomeňte mrknout i na změněné zápatí =) nevím co bych vám k tomu ještě napsala.Snad jen to aby se vám líbil =)=)

Novinky v boxu

6. ledna 2009 v 21:43 | Bublinka ♥
No tak lepší název mně nenapadl..Ale neva.. =o) no tak začnu tím že mám novou rubriku "Blog a vše okolo něj" a tento článek je první co byl do této rubriky zařazen..=o)=o) ale o tom sem mluvit nechtěla..Takže přejdu k věci.Do horního volitelného boxu kde je menu mám Novinky..A tam vám vždycky vypíšu ty nejnovější věci buď z tohoto blogu nebo o mích křečcích atd. tak se vám to tam snad bude líbit =o)
 
 

Reklama