Listopad 2011

Králičí toaleta

21. listopadu 2011 v 19:24 | Bublinka |  Bydlení
Králičí toaleta je opravdu dobrá věc. Nemusíte tak často vyklízet celou klec stačí jen co dva dny vysypat záchůdek a je vystaráno.
Když si pořídíte králíčka ze zverimexu tak není moc velká pravděpodobnost že chodit na záchod umí. V takovém případě ho to musíte sami naučit. Přeneste pár bobků do záchůdku. Králíček tak bude vědět že má chodit tam protože tam už potřebu vykonal. Pokud to nezabere tak zkuste ušáka přenýst na záchod když budete mít podezření že chce vykonat potřebu.
Do záchůdku je nejlepší dávat pelety, písek pro činčily a nebo písek pro kočky.

Aktuality

13. listopadu 2011 v 16:16 | Bublinka |  Aktuality
Aby jste byly v obraze, rozhodla jsem se Vám tu ke každému mému zvířátku poskytnout novinky. Zásadní novinky to nejsou, ale přece se pár věcí událo :).

Engie - Je v pořádku. Trochu nám zase vyrostla, už je to velká slečna :). Králíkárnu jsme jí přesunuly dovnitř, takže je v teple a náležitě si to užívá. Jsem ráda že ji máme uvnitř protože přes noc už přece jen je docela zima.

Lotynka - Lotynka si u nás celkem rychle zvykla a skvěle se zabydlela. Je to náš mazílek. Ráda se vyvaluje večer u televize. Prostě pohodářka :).
Před necelým týdnem jsme jí ostříhaly drápky a zvládly jsme to i bez pomoci veterinářky. Lotynka je totiž hrozně hodná a nemrská sebou takže to šlo celkem dobře.

Jasmínka - Jasmí se má dobře. Nemám co bych víc napsala :).

Šneci - Šneččátka pořád nejsou. Už mi to přijde divné. Nevím co to znamená, nebo jestli je to nějaká porucha. Vážně nevím.

Rybky - Mají se pořád stejně dobře, takže žádné novinky.

Vracím se

10. listopadu 2011 v 17:48 | Bublinka |  Aktuality
Nějakou dobu jsem tu nebyla. Omlouvám se, ale neměla jsem moc času. No ale hlavní je, že se chci vrátit. Neslibuju několik článků za den, ale snad tak 5 týdně. Podle času.
Jinak zvířátka se mají dobře. Brzy dodám více informací :). Teď se půjdu podívat k SB jestli si mě ještě vůbec v spřátelených nechali.

P.S.: Promiňte za krátký článek. Chtěla jsem Vám to jen oznámit a později jak už jsem psala dodám více informací.