Červen 2009

Přijímám nová SB

19. června 2009 v 17:53 | Bublinka |  Vše okolo SB
Tak jsem se rozhodla že přijmu nová SB. Takže kdo chce být mím SB a ještě jím není tak se zapište pod tento článek do komentáře. Ale váš blog musí být o křečcích a musí mě něčím zaujmout.Takže se může stát že někoho kdo se zapíše nevezmu.Tím vás ale nechci nějak urazit! ale taky musíte chodit na můj blog a to celkem často ne jednou za měsíc =D a taky musíte psát komentáře a číst si moje články ale to snad každý ví =D no a já vás samozřejmě taky budu navštěvovat číst si vaše články a psát komentáře.Přijímání trvá do 25.6.2009 tak se zapište co nejdřív a já se vám ozvu =)


A ještě něco.Vymazala jsem si ze SB Nikinqu a Andy protože ke mě nechodí nepíšou moc na blog a na Nikinqi blogu skoro nikdy nenajdu článek který by se týkal křečků...Tak se nezlobte ale takové SB je aspoň pro mě k ničemu...

Už mám křečíky

17. června 2009 v 14:05 | Bublinka |  můj křečík Mína
Nadpis mluví za všechno =). To že mám ty dva nový křečíky mi dost pomohlo abych pořád nemyslela na ty koťátko co zemřeli... Mno jsou to vážně nádherní džungaráčci a vzala jsem si samičku a samečka. Jsou nádherně zbarvení takoví krémoví fakt hodně světloučcí a úhoří pruh jim skoro vůbec nejde vidět.Však uvidíte až vám je nafotím. Jmenujou se Mína a Monty =) jsou jim teprve 3 týdny.Tak se těšte na fotky =)

Koťátka zemřeli =(

17. června 2009 v 13:32 | Bublinka |  Novinky
Je to tak...Všechny koťátka zemřeli =( jsem z toho hrozně smutná =(...Ale protože už je to několik dnů co se to stalo tak už na tom nejsem tak špatně mno...Ale stejně na ně nikdy nezapomenu protože byly skvělí. Aspoň že je mám natočený na kameře. Takže mi aspoň ty vzpomínky zůstanou... Nikdy na vás NEZAPOMENU! =(

Jessinka má koťátka!!!

11. června 2009 v 15:35 | Bublinka |  Novinky
Sice se tenhle článek křečků netýká ale tohle jsem vám prostě musela napsat!!! No nadpis mluví za všechno.Jessinka má miminka! =)=) jsem strašně šťastná.Jsou fakt božský =) úplně úžasný a strašně krásný =) jsem fakt moc moc šťastná. Porodila dnes 11.6.2009 v 10 - 12 hod. až budou trošku větší tak vám je nafotím.Tak se těšte =) já se na ně jdu zase podívat.Jsou neodolatelný =)=)

Křečíci budou dva!

8. června 2009 v 19:30 | Bublinka |  můj křečík Monty
Takže mamka mi dnes řekla že u nás byla ta její kamarádka co má ty malý křečíky.A domluvila se s mamkou že bychom si mohla vzít ty křečíky i dva! =)=) to je skvělí co?! =) já už jsem dřív přemejšlela že bych si ráda vzala dva a mamka souhlasí a dokonce to navrhla dřív než já! =) já jsem to chtěla říct jak jsem přišla ze školy a mamka mi hned u dveří oznámila tu skvělou novinu. Jsem fakt šťastná!!! =) a ty miminka budou na odběr příští týden. Už se na ně nemůžu dočkat! =)

Nový křeček bude

4. června 2009 v 16:37 | Bublinka |  moji mazlíčci
Jo je to tak! nový křeček bude =) mamka mi to dovolila a v pondělí jsem se na ně už byla s mamkou podívat =).Jsou na odebrání ještě moc malý takže si ještě tak týden nebo 14 dnů musím počkat.Ale to nevadí hlavně že mi to mamka dovolila =).A jak jsme tam s mamkou byly tak jsem se na ně mrkla a byly vážně nádherní =).Ještě nevím jestli si vyberu holčičku nebo kluka, ale to záleží taky na tom kterej se mi bude líbit a bude hodnej atd. prostě kterej mi padne do oka =) vážně se na ni/ho moc těším =)