Květen 2009

Info

31. května 2009 v 12:16 | Bublinka |  Novinky
Nejdřív bych se vám chtěla omluvit že jsem tu dlouho nebyla ale znáte to...Nebyl čas...Chodím ke koním a to zabere dost času.A k tomu ještě dva kroužky mno...Když přijdu ze školy tak se naučím abych měla pokoj.Potom se starám a hraju si se svíma zvířátkama, pak jdu ke koním.Tak snad to chápete ale budu se snažit sem přidávat články.Zase sem dám zajímavosti o křečcích a nějaký ty nový fotky mích křečíků =) ale už se pustíme do tech novinek ju? =D

Možná budu mít dalšího křečíka! ani nevíte jak jsem šťastná! =) už by to byl 4 křečík =) no ona totiž mamčena kamarádka má dva křečíky a nevjeděla že je to pár a měly je v jedné kleci a ta samička už dvakrát porodila! nejdřív měla 3 a potom 5 mláďátek a ta mamčena kamarádka se mé mamky ptala jestli by jsme si jedno nechtěly vzít a mamka na to že možná jo! =)=) super co =D v pondělí se jdeme na ně podívat =) tak se na to moc těším! =)=)

Křečíci se mají skvěle! není co dodat =)

Naše Jessi (kočka) nejspíš čeká miminka je to tak na 75% =) buď je hoodně najezená a nebo druhá varianta (ta pravděpodobnější) že čeká miminka! =) má fakt hodně velký břicho.Super! no já vím křečků se to netýká ale musela jsem vám to prostě napsat =)=) ale je to skvělí co?! =)

Jak už jsem se zmiňovala tak nafotím nový fotky mích křečíků dám vám je sem co nejdřív =)

Nejspíš udělám nový design =) budu se ho snažit udělat co nejdřív tak se máte na co těšit =)

A to už je asi všechno =) tak papá a možná se dnes ještě ozvu =)

Návštěvnost za 4.5. 2009 - 10.5. 2009

17. května 2009 v 13:45 | Bublinka |  návštěvnost tohoto blogu
Navstevnost za minuly tyden (4.5. 2009 - 10.5. 2009) je:
Pondeli: 18
Utery: 16
Streda: 14
Ctvrtek: 19
Patek: 15
Sobota: 18
Nedele: 19

Celkem: 119

Návštěvnost je dost špatná ale chápu to když jsem teď blog celkem zanedbávala...Nevím co víc napsat =D no tak já vám dám aspoň takový malý info o mích křečcích že se mají moc dobře =)

Blog

6. května 2009 v 19:16 | Bublinka |  ostatní
Založila jsem si blog o koních =) Prostě mě lákalo udělat si blog o koních protože koně mám taky moc ráda (já mám ráda všechny zvířátka) a jsou to vážně krásná zvířata.Jednou bych koně chtěla mít.Jsem rozhodnutá že až vyrostu tak budu mít hoodně zvířátek protože je zbožňuju...=) ale zpátky k tomu blogu...Nemusíte se ale bát protože tenhle blog je můj hlavní a budu na něj psát pořád...To si pište =) ale budu ráda když se na ten blog kouknete klik.Budu taky moc ráda když napíšete nějaký komentář =).A ještě vám chci napsat že brzy nafotím nový fotky křečíků a dám je sem tak se máte na co těšit! =)

Diplomy od Rézíka

5. května 2009 v 16:44 | Bublinka |  diplomy pro vás a od vás
Tyhle diplomy jsem dostala od Rézíka za číčovku tak děkuju moc jsou krásný =)Návštěvnost za 27.4. 2009 - 3.5. 2009

5. května 2009 v 15:32 | Bublinka |  návštěvnost tohoto blogu
Navstevnost za minuly tyden (27.4. 2009 - 3.5. 2009) je:
Pondeli: 12
Utery: 11
Streda: 13
Ctvrtek: 10
Patek: 18
Sobota: 11
Nedele: 29

Celkem: 104

Návštěvnost mě zklamala protože jen v neděli neklesla pod 20! mrzí mě to protože se docela snažím psát...A na některých blocích přibyde 1 článek za 10 dnů a mají větší návštěvnost a nebo aspoň stejnou...Tohle fakt nechápu.Dost jste mě zklamali!

Zajímavosti o křečcích - křeččí chování

2. května 2009 v 22:47 | Bublinka |  obecně o křečcích
Chování křečků se nám někdy může zdát poněkud komické, například když se křečci čistí, pijí z napáječek a nebo když uchopí do svích paciček nějaké krmení a jí ho z nich.To totiž většina zvířat nedělá.Většina jí jak je známo z misek nebo ze země a tak je vždy zajímavé pozorovat křečky když jedí. Ale stejně tak u pití je jejich postoj poněkud zvláštní, stopnou si na zadní chytnou se tlapkami za napáječku a začnou pít. Ale i když si křeček naplní torby vypadá legračně.Když se na křečka podíváme vidíme před sebou roztomilého, legračního tvora s krásnýma očima, které vypadají jako korálky.Křečky a jejich povahu si skoro každý zamiluje a brzy jste s křečkem nerozlučnými přáteli.