Březen 2009

Konec třídění

28. března 2009 v 10:33 | Bublinka |  Vše okolo SB
Tak jsem už ukončila třídění SB.A to jsem ještě nechala 3 dny přesčas protože mi bylo líto vymazat např. Bellu nebo Lojzinku...Nakonec se ale ozvaly takže zůstávají v SB.Ale např. Hvězdička se neozvala a to jsem vám všem ještě psala upozornění aby ste se ještě ozvaly jestli jste se nezapsaly a chcete být SB.Mno ale všimla jsem si že Hvězdička teď nepíše na blog, možná chce skončit ale doufám že ne protože já se u ní stejně někdy zastavím ikdyž nenapsala...Ale Křeččí máma ta je to samí taky nepíše a Hoblinku jsem taky vymazala protože zaprvé ke mě vůbec nechodila a za druhé se nezapsala takže sem jí automaticky vymazala...Sibirku taky ta ukončila blog a Rézík taky ale Mummye se zapsala takže to platí i pro Rézi protože mají blog spolu =).No jinak kdo se zapsal samozřejmě zůstává a taky mám dvě nová SB tes a nikinqu, jejich blogy najdete v seznamu SB...Samozřejmě je mi líto že se několik lidí nezapsalo, ale kdybych si je nechala ikdyž se nezapsaly tak by to nebylo žádný třídění no takže jsem je prostě musela vymazat.Ale jsem ráda že se skoro všechna má nejoblíbenější SB zapsala =)=) tak to bude asi všechno.Tak už v tom mám konečně pořádek =D

Design

26. března 2009 v 15:07 | Bublinka |  Blog a vše okolo něj
Tak už je tu nový dess =) snad se vám líbí...=)=) nevím co k tomu víc napsat.Snad jen že se těším na vaše komentáře =)

Chystá se nový design

22. března 2009 v 17:25 | Bublinka |  Blog a vše okolo něj
Tak jak už napovídá nadpis chystá se nový design =)=) určitě se máte na co těšit =) no tak já už na něm asi půjdu pracovat ať ho dodělám co nejdřív =)=)

Návštěvnost za 9.3. 2009 - 15.3. 2009

18. března 2009 v 17:25 | Bublinka |  návštěvnost tohoto blogu
Navstevnost za minuly tyden (9.3. 2009 - 15.3. 2009) je:
Pondeli: 31
Utery: 17
Streda: 29
Ctvrtek: 25
Patek: 21
Sobota: 23
Nedele: 41

Celkem: 187

No jako nic moc...Neni to zas tak hrozný ale i tak...No neděle mě docela potěšila ale jinak žádná sláva...No ale zas tak strašný to není =)

Třídění SB

17. března 2009 v 14:20 | Bublinka |  Vše okolo SB
Hodně blogů teď dělaly třídění SB a já ho taky udělám protože v tom chci mít pořádek.Takže kdo chce být nadále mým SB nebo se někdo mým SB chce stát tak napište pod tento článek např. Chci být nadále tvím SB nebo Chci být tvé SB...Ale to asi všichni znáte...=D máte čas do 25.3.2009

Jak se vede Pralince

15. března 2009 v 11:38 | Bublinka |  moji mazlíčci
Tak Pralinka už si na mě i na prostředí kolem ní zvykla.Je fakt skvělá a hrozně hodná.Vůbec nekouše! =) a taky sem si všimla že má radši trochu jiný věci než Bublinka a Maxík.Třeba v obyč. křeččím krmení jim několik věcí nechutná a Pralča se o ně se mnou pere.Ale něco co zase mají rádi Bublí a Max nechutná Pralince.Tak je to ale jenom myslím se 3 druhama krmení (ty zelený válečky, slunečnicový semínka,kukuřice).Jinak mají skoro stejný chutě =)=)...Za tu dobu co je u mě Pralinka jsem už poznala její povahu atd. a můžu vám říct že je to vážně skvělá křečice a mám ji moc moc ráda! =)=)

Bublinčeny výhry

12. března 2009 v 15:05 | Bublinka |  můj křečík Bublinka
Tak Bublinka vyhrála u Lojzinky první místo v soutěži Hamsters! =) jsem moc ráda že vyhrála a ona určitě taky =P no a taky vyhrála druhé místo u Hryzalky v soutěži Best Hamsters.Jsem na Bublinku moc pyšná! =)=) a děkuju že jste Bublinku podporovaly a tak dostala i tyhle krásný ceny od holek ↓ ještě jednou děkuju, a to i za Bublinku =)

U Hryzalky:
Hryzalka dokonce vyrobila stupínek vítězů ↑ =)

U Lojzinky:

Vztah s křečkem

11. března 2009 v 18:31 | Bublinka |  Chov křečků
Pokud máte nového křečka a nevíte jak ho ochočit určitě čtěte dál.Protože v tomto článku se dozvíte jak křečka ochočit a spečetit váš vztah.Takže zaprvé.Pokud je váš křeček agresivní a bojíte se ho vzít do ruky, použijte k přemísťování křečka nejprve ruličku od toal. papíru.Když křečka dáte např. do výběhu v nějaké krabici, dávejte mu nějaké z ruky obvzlášť dobré pochoutky.Ale pokud mu chcete dát dropsy tak to s nimi nepřežeňte, stačí jeden drops a potom např. mrkev, okurek, nebo nějaké bílkoviny nebo obyč. křeččí krmení které má váš křeček hodně rád.Tohle opakujte tak tři dny možná dýl, záleží jak bude potřeba, protože tohle je důležité.Když mu bedete dávat pochoutky z ruky zvykne si na váš pach.Když už si křeček zvykl a už se nechá vzít do ruky, tak se sním hodně mazlete a berte do rukou aby si na vás opravdu zvykl.Po tom už vám určitě vleze i na ruku.A když křečkovi budete vyrábět různé výběhy, hračky nebo mu nějakou prolízačku koupíte tak bude určitě rád že se může někde vyřádit a to se taky počítá.Je to další krok k ochočení vašeho mazlíka.Teď když už si křeček na vás i na své okolí zvykl, tak k spečetění vašeho vztahu ztačí když mu občas z ruky dáte něco co má váš křeček hodně rád a hodně si s ním hrajte a taky se o něj pořádně starejte.To váš křeček určitě ocení a bude u vás spokojený!

!POZOR!: tento článek je z mé hlavy takže kopírujte jedině se zdrojem!

Návštěvnost za 2.3. 2009 - 8.3. 2009

9. března 2009 v 16:29 | Bublinka
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 28
Utery: 32
Streda: 26
Ctvrtek: 31
Patek: 28
Sobota: 37
Nedele: 32

Celkem: 214

No tak nic moc...Mohla by být lepší mno...Ale není to zase tak strašný...Aspoň že to ani jeden den nekleslo pod 20 =)=)

1. Umělecké fotky - v křeččím krmení

6. března 2009 v 20:24 | Bublinka |  moji mazlíčci
Tak jsou tu první umělecké fotky =) jsou v křeččím krmení...No snad se vám budou líbit...A snad jsou aspoň tršku umělecké...=)=) no tak to nebudu natahovat.Tady jsou ↓ =)

Pralinka:

Bublinka:

Maxíček:

Změna pozadí

4. března 2009 v 21:30 | Bublinka |  Blog a vše okolo něj
Tak jsem ještě změnila pozadí blogu.Myslím že tohle je lepší no =) takže teď už je design kompletní...Tak snad se vám líbí =)

Ps: první umělecké fotky možná přibydou už dnes, ale to nevím jistě...Tak se těšte =)...Uvidím jak to stihnu =)=)

Umělecké fotky

3. března 2009 v 14:52 | Bublinka |  moji mazlíčci
Tak jak už jsem psala v předchozím článku, rozhodla jsem se že budu fotit umělecké fotky s našimi křečíky.Určitě se těšte, budu se snažit vyfotit nějaký hezký fotky. Jen jsem vám to chtěla připomenout protože to možná ještě někdo neví...A taky vám to sem znova píšu protože vám chci říct, že se fotek dočkáte možná už dnes ale to nevím jistě.Možná zítra.Ale nanejvíš v pátek! víte jak je teď škola, tak není samozřejmě tolik času a ještě mám kroužky ale slibuju vám že do pátku tady budou! máte mé slovo =)=)

Nový design - moje křeččí parta

1. března 2009 v 11:14 | Bublinka |  Blog a vše okolo něj
Je tu nový design.Tentokrát už samozřejmě s celou mojí křeččí partou! =)=) doufám že se vám líbí... =) a ten podpis pod záhlavím budu používat na nějaký moje "umělecký fotky" který sem budu teď přidávat.Mám totiž i fotoweb a na něj dávám svoje fotky a snažím se i o ty umělecký no a na ty dávám i podpis a tak mně napadlo že to tak bude i tady.Takže sem budu dávat i svoje umělecký fotky s mím podpisem co je pod záhlavím.Tak se těšte =)=) brzy sem dám první várku.No a doufám že se vám tento design s celou mojí křeččí partou líbí =)=)