Únor 2009

Křeččí příběh

27. února 2009 v 16:54 | Bublinka |  křeččí deníček
V jedné z mích křeččích knížek (jmenuje se Můj křeček a já) jsou takové hezké příběhy z křečkem Romeem a tak jsem se rozhodla vám sem jeden napsat =) je to zajímavý příběh a věřím že se Vám bude líbit.Jmenuje se Milovník prádla =D (CČ)

Návštěvnost za 16.2. 2009 - 22.2. 2009

23. února 2009 v 19:43 | Bublinka |  návštěvnost tohoto blogu
Tak se mi povedlo napsat návštěvnost v čas =)=) to je fajn =D no ale k věci.Musím říct že mě ta návštěvnost dost zklamala...Sice neklesla ani jeden den pod dvacet ale i tak je dost malá! co nadělám...Fakt moc doufám že bude příští návštěvnost lepší..Ale aspoň že neklesla pod dvacet =) no ale i tak se mi prostě zdá dost malá...Ale je škola no..Tak tady je ↓

Navstevnost za minuly tyden (16.2. 2009 - 22.2. 2009) je:
Pondeli: 29
Utery: 22
Streda: 22
Ctvrtek: 21
Patek: 21
Sobota: 33
Nedele: 30

Celkem: 178

Zase další blog =)

23. února 2009 v 19:39 | Bublinka |  ostatní
Tak jsem si z mojí nejlepší kamarádkou udělala blog o zvířátkách =) budeme moc rády když se tam mrknete a zanecháte nějaký komentář =) tady je odkaz klikni.

Aktuality

22. února 2009 v 12:31 | Bublinka |  Aktuality
Pralinka:

Má se skvěle už si zvyká..No ona si zvykala už druhej den =) dá se říct že si už zvykla...Je to prostě zlatíčko! =)=) nemám co dodat.Má se moc dobře...Hned druhej den mi vlezla na ruku a nechala se chovat.No a má taky novej hlodací kámen aby měl každej svůj =) co víc napsat..Prostě je to suprová křečulda! není co dodat =)

Bublinka:

No ta se má taky skvěle =) jsou to moji miláčci =) mají se suprově nic zvláštního se neděje...Takže je všechno OK.I moje ostatní zvířátka kromě křečků se mají skvěle a já jsem moc ráda že tomu tak je =)=)

Maxíček:

Jak už jsem psala není co dodat.Vážně vůbec nevím co bych vám víc napsala =)...Má se prostě suprově..=)

Blog:

Chystám nový design kde budou už samozřejmě všichni tři křečíci po hromadě =)...Několik fotek už nafocených mám a možná ještě na design nafotím takže se těšte =) v blízké době se tady oběví =)=)

Fotky Pralinky

20. února 2009 v 19:17 | Bublinka |  moji mazlíčci
Řekla jsem si že by jste určitě chtěly vidět další fotečky Pralinky =) tak jsem nějaký nafotila a vybrala jsem vám ty nejhezčí.I mummye psala že bych měla přidat další fotky Pralinky a Pralí se hezky fotí je fakt krásná =)=)...No a fotečky jsou nafocený v novém křeččím jídle které jim moc chutná! =)=)

Tahle fotečka se mi hodně líbí =)=) ↑

A to je všechno...Snad se vám ty fotečky líbí =)

Návštěvnost za 9.2. 2009 - 15.2. 2009

18. února 2009 v 19:55 | Bublinka |  návštěvnost tohoto blogu
Tahle návštěvnost mně hoodně zklamala! na ňáký blogy chodí hodně lidí ikdyž na blog skoro vůbec nepřibývají články a tady přibývají články myslím si dost o proti některým blogům.No tak doufám že se to zlepší...A kdyby měl někdo nějakej nápad třeba na články (samozřejmě aby se týkaly křečků a křečíků!) co by hodně lidí zajímaly tak hned napište! =) .No prostě aby sem chodilo víc lidí. no a taky doufám že to bude v příští návštěvnosti o hodně lepší! A tady je ta návštěvnost ↓ =)

Navstevnost za minuly tyden (9.2. 2009 - 15.2. 2009) je:
Pondeli: 29
Utery: 28
Streda: 32
Ctvrtek: 34
Patek: 23
Sobota: 33
Nedele: 31

Celkem: 210

Když jsem Vám šla nafotit křečíky do návštěvnosti tak byl vzhůru jen Maxík a tak jsem Vám sem dávám aspoň fotečku Maxíka. A fotila jsem ji tak před 10 minutama =)

Diplomy za křeččí doplňovačku

17. února 2009 v 19:26 | Bublinka |  soutěže
Tak už tady máte diplomy za křečíkovou doplňovačku.Vlastní diplom získala kvakva ostatní mají společný...No možná že se vám budou líbit =)=)

Pro kvakvu:

Pro ostatní:

Bublinčiny a blogu první narozeniny

15. února 2009 v 13:05 | Bublinka |  můj křečík Bublinka
Tak už jsem s křečíky oslavovala Bublinčeny a blogu první koupeninky =)=) protože když jsem si koupila Bublinku (14.2) tak sem taky založila tenhle blog.Takže blogu a Bublince všechno nej! =)=) koupeniny a narozeniny moc se vyvedli! navíc dnes jsem byla v kině a pak jsme šly ještě nakupovat a já šla (jako vždy =D) do zverimexu a dívala jsem se ještě po nějakým dárku pro Bublí.No a pak jsem zahlídla skvělou křeččí dobrůtku jsou to křeččí Pralinky =D stejně jako jméno mého nového křečíka Pralinky =)=) no a musím vám říct že jsou fakt suproví! úplně k nakousnutí! =D takže měla Bublinka na konec dva dárky: dropsýky a křeččí pralinky =) a dárečky jim všem moc chutnají (jsou to sice Bublinčiny dárky ale ostatním jsem taky trochu dala s dortu i s dárků aby si to taky pořádně užily! =) ale jen uchutnaly =) zbytek patří Bublince =)=) no prostě se oslava moc vyvedla a určitě se líbila i křečkům! =)=) no a samozřejmě jsem vám nafotila spoustu fotek a taky fotku Pralinky takže uvidíte jak vypadá =)=)

Tak to je Bublinčin koupeninový dort ↑ =)=)

Tady jsou dárečky a dortík =) ↑

Takhle ty pralinky vypadají ↑ jsou fakt dobrý co?! =)=)

Takhle vypadaj ty dropsy ↑ ale ty zkoro každej zná =D

Tady je fotka našeho oslavence = Bublinky =) ↑

A další fotka Bublinky z dortem ↑ :)

A ještě jedna fotka Bublinky ↑

A na téhle fotečce je Maxíček jak papká dortík ↑ =)=)

Zase Maxík ↑ tentokrát s křeččí Pralinkou

A tady už vidíte Pralinku ↑ je krásná co?! =)=) no tahle fotka se mi hrozně líbí =)


A to je všechno =)=) tak snad se vám tento článek líbil =)

Křeččí doplňovačka

14. února 2009 v 13:40 | Bublinka |  soutěže
Tak jsem pro vás vymyslela takovou křeččí doplňovačku =) je to jednoduché.Prostě si dobře přečtěte tu větu a tam kde je těch pět teček, chybý nějaké slovo tak ho tam doplňte.. určitě se zapojte! =) samostatný diplom dostane první člověk a ostatní budou mít společný..Tak pište! =)=)

1. Křečci se můžou koupat jedině v ..... pro lepší .....

2. Křečíků může být i ..... v jedné .....

3. Křečci a křečíci mají moc rádi bílkoviny a taky zeleninu a .....

4. Mezi tři nejznámější druhy křečků patří džungarský, ....., roborovský

5. Čím větší ..... křeček má tím lépe.


Ps: za chvilku jdu oslavovat Bublinčeny koupeninky a dnes nebo zítra tady o tom bude článek tak se těšte =)=)

Něco o Pralince

12. února 2009 v 13:11 | Bublinka |  moji mazlíčci
Tak mně napadlo že by vás určitě zajímalo jak si Pralí vede.No takže začnu tím že se má moc dobře! taky už umí spoustu věcí...No už lízala solný kolečko, hlodala hlodací kámen atd. a už od včerejška mi vleze na ruku! je to prostě šikulka a dělá velký pokroky =)=) už byla i ve výběhu a Maxík s Bublinkou byly taky...A když už jsme u Bublinky tak vám musím říct že 14.2 má koupeniny! =)=) bude oslava...Mám pro ní samozřejmě dáreček - jahodový dropsýky.A udělám jí taky dort aby měla pořádnou oslavu =D ale ten dort si rozdělí Bublinka i s Pralinkou a Maxíčkem protože sama by ho nezvládla.No jo Bublinka má koupeninky přesně na Valentýna! krásný datum co?! =) hodně lidí už to určitě ví že bude mít Bublí koupeniny protože jsem to psala v předchozím článku ale píšu to pro ty co to nevědí....=) ale teď spátky k Pralince! =D no tak co ještě napsat je to prostě zlatíčko! a brzy tu budou fotky protože ochočit Pralču není žádnej problém, hned první den se nechala mazlit takže je to fajn...=) no Pralinka je prostě super a mám jí moc ráda! už sme si na sebe celkem zvykli ikdyž jí mám teprve 3 dny...=) (a pro ty co nečetli předchozí článek: určitě si ho přečtěte protože tam trochu popisuju jak Pralinka vipadá takže koho by to zajímalo tak...) No Pralinka je prostě skvělá! =)=)

Už mám nového křečíka!

10. února 2009 v 20:39 | Bublinka |  moji mazlíčci
Už mám nového křečíka! Dnes jsem si ji přivezla a dala jsem jí jméno Pralinka.To jméno se jí vážně hodí! =) a je vážně nádherná! :-* je to křečík džungarský zbarvení aguti.Je hrozně malinká a roztomilá a taky strašně hodná! hned se ode mně nechala nosit =)=) první co udělala když jsem ji dala s přenosky do klece bylo že hned utíkala k mističce tam byla jenom chvilinku a potom do kolečka kde se chvilku točila =)...A taky jsem se ptala mamky jestli až Pralinka bude větší tak jí dám k Maxíkovi aby měla miminka a jestli bych si jedno mohla nechat a mamka na to že čtvrtou klec ale už kupovat nebude a já že křečíků stejnýho pohlaví může být i víc v jedné kleci a mamka souhlasila! =)=) takže budu mít 4 křečíky!! super co?! =) ale spátky k Pralince...Když jsme přijely do zverimexu hned jsem šla na mé známé místo u křečíků =D no a ta paní přišla všechny nám je ukázala a mi jí řekli že bysme chtěly spíš samičku a tak ona se dívala na ty pohlaví vytáhla asi čtyři kluky a jako poslední Pralinku! =)=) byla jsem hrozně šťastná =) no přenosku už jsem měla připravenou i s toaleťákem a nějakým papáním =) když už byla Pralinka v přenosce tak jsem si jí pořád prohlížela a nemohla jsem se vynadívat =D je prostě úžasná....Jo a spátky k tomu zveráku...No když teda už byla Pralča v přenosce tak jsem se ještě dívala po dárku pro Bublinku protože bude mít 14.2.2009 koupeniny =) krásný datum co?! přesně na Valentýna =) no a vybrala jsem pro ní takoví jablkoví dropsýčky =) vypadaj fakt dobře =).My už máme stejný doma ale máme mrkvový a ty křečíkům hrozněj chutnaj a tak jsem vybrala ty jablíčkoví =)=) až teda bude Bublinka mít ty koupeniny tak bude oslava a udělám jí i dort =D no a samozřejmě vám sem napíšu jak to probíhalo =)=)..Ale to už jdu moc s cesty spátky k Pralince =D no bohužel nemám její fotku ale nechci jí tím teď stresovat musí si nejdřív na mně a moji rodinu zvyknout...Ale nebojte až si Pralinka zvykne tak tady bude spoustu fotek! =) jsem hrozně ráda že mám Pralinku! no jo teď už mám 3 křečky =) to už je pořádná banda =)=) tak papa já už letím za Pralinkou! =)=)

Budu mít nového křečíka!

8. února 2009 v 18:15 | Bublinka |  moji mazlíčci
Když jsem dnes čistila klece tak jsem se dívala Bublince do domečku a pořád ještě ty miminka nemá..A asi ani mít nebude.Už má po termínu a bříško už velký nemá...Je to zvláštní protože měla velký bříško i se chovala jako březí ale teď má bříško malý.Takže miminka nebudou...Já čekám na miminka už rok.Bublinka sice už miminko měla ale to po pár dnech zemřelo =( kdo chodí pravidelně ke mně na blog tak to asi ví...No takže se dá říct že čekám už rok...A čekat už mně vážně nebaví! takže jsem se rozhodla že si koupím nového křečka.Máma i táta s tím hned souhlasily takže to je v pohodě =).Je mi hrozně líto že nemá Bublinka miminka ale na druhou stranu budu mít nového takže to bude fajn! už se ho nemůžu dočkat!!! =)=) pojedeme pro něho už tenhle týden možná už zítra =)=) jsem fakt šťastná že ho budu mít!!! =)=) nejde ani vyjádřit slovy jak se na něj těším! =)=) jsem fakt hrozně šťastná! =) tak papa! =)

Nové fotky

7. února 2009 v 20:49 | Bublinka |  moji mazlíčci
Tak jsem si řekla že bych vám sem mohla dát pár fotek s mího fotowebu...Samozřejmě fotky mích křečků =)=) no jsou to vlastně fotky Maxíčka protože když jsem šla křečíky fotit Bublinka spinkala a nechtěla jsem ji rušit tak jsem nafotila Maxe =) za chvíli jdu dát na fotoweb nový fotky tak se tam můžete mrknout KLIK.Kvalita nic extra ale tak snad vám to tolik nevadí =).No už vás nebudu napínat.Tady jsou ty fotky ↓ =)=)


Diplom od Rézí

6. února 2009 v 21:16 | Bublinka |  diplomy pro vás a od vás
Od Rézí jsem dostala tenhle krásnej diplomek za testík =) ještě jednou děkuju! =)=)

Fotoweb

3. února 2009 v 22:28 | Bublinka |  ostatní
Tak jsem si založila nový fotoweb.Ale nemusíte se bát sem budu psát pořád stejně jak jste zvyklí! =) Dnes jsem ho založila ale už tam je několik fotek a taky článek...=) a určitě mi pište do rubriky vzkazy nějaký komentáře =)=) klidně tam choďte každý den články tam budou přibývat =)=) zítra se chistám něco na ten fotoweb nafotit.Tak se tam určitě mrkněte a můžete tam taky chodit jestli chcete =)=) ale tenhle blog je pořád hlavní! to je jasný =)=) no a tady na ten fotoweb odkaz =) Klikni =)=)

Menu

3. února 2009 v 16:20 | Bublinka |  Blog a vše okolo něj
No tak jak ste si už určitě všimli menu jsem vrátila do sloupce =) no prostě už se mi to nahoře moc nelíbilo a přehlednější mi to příjde v tom menu...No taky záleží u jakýho je to designu že...=) Myslím že takhle to bude lepší.Takže teď už je tenhle design dokončenej! =)=)

No to je jen takový oznámení aby ste měli přehled... =)=)

Návštěvnost za 26.1. 2009 - 1.2. 2009

3. února 2009 v 14:50 | Bublinka |  návštěvnost tohoto blogu
Tak tahle návštěvnost mně docela potěšila ale mohlo by to být lepší...=) ale i tak vám děkuju =) zas tak hrozný to není..Docela mně potěšilo to pondělí kdy vás přišlo 51 =)=) ale v pátek vás přišlo docela málo 34 ale i to de...No doufám že to bude čím dál lepší!! =)

Navstevnost za minuly tyden (26.1. 2009 - 1.2. 2009) je:
Pondeli: 51
Utery: 39
Streda: 38
Ctvrtek: 39
Patek: 34
Sobota: 40
Nedele: 42

Celkem: 283

Kolečko

2. února 2009 v 20:15 | Bublinka |  Novinky
Nadpis už napovídá že v tomhle článku půjde o kolečko =)...No takže Bublince jsem propletla běhací kolečko papírem.Bublince to bes toho papíru nedělalo problémy ale miminka by si v tom mohla ublížit...A to samozřejmě nechci! Bublince se v něm líbí víc než před tím, víc do něj chodí atd. takže je vidět že se to vyplatilo! =)=)

Změny v klecích

1. února 2009 v 22:31 | Bublinka |  moji mazlíčci
Dnes jsem křečíkům udělala docela velkou změnu v klecích! =) teda hlavně Bublince jsem klec předělávala protože Maxíkovi jsem klec předělávala už tak před pěti dnama.Popíšu vám co všechno jsem křečíkům změnila.

Malá návštěvnost

1. února 2009 v 19:21 | Bublinka |  návštěvnost tohoto blogu
Tak to mně docela štve.Dnes jsem psala novinky o Bublince a Maxíkovi a přečetl si je jeden člověk a návštěvnost je taky dost malá..30 lidí! =( já jsem dnes třikrát (nebo ještě víckrát) obíhala SB a vy nic! jako to mně fakt dost štve!!! někdo napíše jeden článek za týden a má velkou návštěvnost a já píšu každej den a návštěvnost mám stejně malou! tak jako o co vám jde? co by ste tu chtěli víc? proč sem moc nechodíte? proč? proč? proč? napište mi do komentářů co byste tu chtěli víc fakt by mi to dost pomohlo! napište co si myslíte a přečtěte si článek předtímhle ju? a prosím choďte sem víc! když budu mít větší návštěvnost budu psát i hodně článků.Kdybych měla za den víc než 40 lidí bylo by to fajn.Super by bylo kdyby vás přišlo za den 60 a víc to by mně ohromně potěšilo! ani nevíte jak. Tak prosím choďte sem častěji a napiště do komentářů co bych měla víc psát...Ale já myslím že píšu docela dost..No hlavně napište svůj názor a jestli chcete přečtěte si ty novinky =) a vážně by mi udělalo ohromnou radost kdyby vás zítra přišlo třeba 60 nebo víc to by bylo super! =)=)