Prosinec 2008

3.Video Bublinky a Maxíka

30. prosince 2008 v 23:34 | Bublinka |  moji mazlíčci
Tady máte další video Bublinky a Maxíka doufám že se vám bude líbit :)


2.Video Bublinky a Maxíka

30. prosince 2008 v 20:44 | Bublinka ♥ |  moji mazlíčci
Tak vám sem dávám video Bublinky a Maxíka.Na začátku Maxík nechce vilízt z domečku.Nechce ani mrkvovej dropsýk ale po chvíli už jde ven =o).Bublince se nejdřív taky nechce vylízt z domku ale potom už je venku hlavičkou a pak už vylezla z domku a šla skoumat po kleci.No víc už vám neprozradím to uvidíte ve videu.A tady je.....=o)...=o)2.kolo Astral hamster - Nejlepší vlastnosti

30. prosince 2008 v 9:00 | Bublinka ♥ |  soutěže
Je tu 2. kolo soutěže Astral hamster.Je o vašich křečcích.Jde o to co se vám na vašem křečkovi nejvíc líbí.Jak sem říkala že dám hlásek tomu kdo bude mít nejmíň hlasů tak jsem ho dala Strašpytlíkovi.Ten mněl nejmíń hlasů.I tak mněl ale nejmíň a mněl by vypadnout ale Michaela neposlala úkol takže vypadává Sesi ale aby to bylo spravedlivý tak s toho kolik bych Křeččí mámě a Strašpytlíkovi dala za ten úkol tak s toho strhnu jeden bod.Nejvíc hlasů mněla Kvakva a její Pongy.Je mi to moc líto ale kvůli neposlanému úkolu vypadává Michaela a její Sesi.Pozor v tomhle kole budou i otázky za které můžete sehnat body! A tady máte anketu z 1.kola ↓

Který křeček - křečík se vám líbí nejvíc?
Klaudie27 % (28 Hlasy)27 %28 Hlasy
Pongy48 % (49 Hlasy)48 %49 Hlasy
Lojzinky Čertík13 % (13 Hlasy)13 %13 Hlasy
Strašpytlík3 % (3 Hlasy)3 %3 Hlasy
Lenky Čertík7 % (7 Hlasy)7 %7 Hlasy
Sesi3 % (3 Hlasy)3 %3 Hlasy


úkol:
Vyfoťte svého křečíka jak papá nějaké ovoce nebo zeleninu např. jablko,mrkev atd..úkol pošlete do 6.1.2009

Tady už jsou soutěžící ↓

1. soutěžící - Kvakva a její křečík Pongy

Moje ohodnocení:
Hezky si to o Pongy napsala a vybrala si i pěknou fotku akorát by to asi chtělo výraznější písmo ale nwm jestli by se tam vůbec jiný hodilo..Každopádně se ti to povedlo =o) - 8 bodů
2. soutěžící - Ráďa a její křečík Klaudie

Moje ohodnocení:
To se ti povedlo.Vybrala si na to i hezky výrazné písmo a to se taky hodnotí :) - 8 bodů
3. soutěžící - Lojzinka a její křečík Čertík

Moje ohodnocení:
Pěkně si to o Čertovi rozepsala možná by to jen chtělo trochu víraznější písmo jinak pěkný :) myslím že to je i nejlepší a zasloužíte si plný počet bodů! - 10 bodů!
4. soutěžící - Křeččí máma a její křečík Strašpytlík

Moje ohodnocení:
Dala bych ti možná i plný počet bodů ale musím to počítat mínus jeden bod..Ale je to moc hezky napsaný =o) - 9 bodů
5. soutěžící - Lenka a její křečík Čertík

Moje hodnocení:
Lenka úkol poslala později než mněla..A tak taky dostane o bod míň..Ale není to zas tolik.Jinak je to hezký =o) - 7 bodů
1. otázka za 1 bod (pro jednoho soutěžícího)

Čím se liší křečík džungarský od křečka zlatého?
_________KONEC_________

2. otázka za 2 body (pro 2 soutěžící)

Mají křečci rádi bílí jogurt?
_______KONEC___________

3. otázka za 2 body (pro 1 soutěžícího)

Vyjmenuj tři nejznámnější druhy křečků
________KONEC________


Kolo končí 6.1.2009 a teď hlasujte pro svého favorita! =o)=o)

Návštěvnost za 22.12. 2008 - 28.12. 2008

29. prosince 2008 v 22:28 | Bublinka ♥ |  návštěvnost tohoto blogu
Navstevnost za minuly tyden (22.12. 2008 - 28.12. 2008) je:
Pondeli: 40
Utery: 44
Streda: 21
Ctvrtek: 32
Patek: 41
Sobota: 32
Nedele: 37

Celkem: 247

Návštěvnost je fakt pěkná.Bylo vás tu docela dost tak děkuju =o) jsem ráda že sem chodíte! a čím víc vás sem bude chodit tím víc tu bude přibývat článků =o)

Nové SB KaAajlik

29. prosince 2008 v 22:16 | Bublinka ♥ |  Novinky
Tak mám nové SB KaAajlika.Má moc hezkej blog o morčatech tak se tam můžete mrknout tady máte odkaz Klik a tady je diplom za spřátelení ↓ =o)

Páření

29. prosince 2008 v 20:49 | Bublinka ♥ |  moji mazlíčci
Je to už několik dnů co sem pářila Bublinku a Maxíčka.Myslím že se to povedlo protože Bublinka pořád střádá podestýlku do domečku a má větší bříško takže to vypadá že je březí! začínám přemýšlet nad jmény a už mám pár tipů...Už se nemůžu dočkat až Bublinka bude mít miminka! jinak zítra udělám video s Bublinkou a Maxíčkem tak se těšte =o) a až mi pošle aspoň lenka (pokud to bude možné) úkol do Astral hamster tak začne.Nejpozději zítra by mělo být další kolo.Kdo nepošle ani zítra úkol do 16:00 tak ze soutěže vypadne.

Pošlete mi úkoli

27. prosince 2008 v 21:06 | Bublinka ♥ |  Novinky
Tak kdo mi ještě neposlal úkol do Astral hamster tak ho rychle pošlete.Chtěla jsem dnes začít 2.kolo ale bude muset začít až zítra..Nechci vás ze soutěže vyhazovat ale nemůžu tak dlouho čekat.A neposlala to Lenka z Čertíkem a Michaela z Sesi. Pošlete ty úkoli co možná nejdřív! =o)

Oznámení - Astral hamster

26. prosince 2008 v 19:29 | Bublinka ♥ |  Novinky
Už je po Vánocích...Mno já jsem si je moc užila! byly vážně krásný.Dostala jsem všechny dárky co sem si přála a k tomu ještě hoodně dárků navíc.Prostě skvělí Vánoce!! =o)=o) a ještě vám chci říct že 2. kolo Astral hamster začne až zítra protože dneska jsem tu jenom na skok za chvíli už musim mno.Tak kdo mi ještě neposlal úkol tak ho rychle pošlete! =o).A všechny moje zvířátka se mají moc dobře! dárky se jim moc líbili takže super! =o)

Recept na křeččí Štědrovečerní večeři

24. prosince 2008 v 17:59 | Bublinka ♥ |  krmivo pro křečky
Za chvíli už jdu na Štědrovečerní večeři tak vám sem ten recept rychle napíšu.Není to nic těžkýho takže mi to psaní moc dlouho nepotrvá..=o)

Budete potřebovat:

sýr, a nějakou zeleninu nebo ovoce co zrovna budete mít po ruce.Já sem použila papriku a jablko..

Recept:

Sýr nakrájejte na kostky podle toho pro kolik křečků to děláte.Potom si vemte zeleninu nebo ovoce a nakrájejte ho na kostičky.Pak ho dejte na kostku sýru.Potom si vemte další kostku sýru a dejte ji na zeleninu.potom na to můžete dát zbilí kostičky sýru a na to například jablko.Jak vidíte není to nic těžkýho a aby ste měli představu jak to bude vypadat tak tady máte foto =o) ↓

Štědrý den!

24. prosince 2008 v 14:58 | Bublinka ♥ |  Novinky
Je to tu! dnes je Štědrý den no není to skvělí?! a až budu mít pro křečíky Štědrovečerní večeři tak vám sem dám recept aby ste to mohli dnes křečkům taky udělat.Já jsem hrozně napjatá už se nemůžu dočkat! =o)=o) u nás napadlo aspoň trochu sněhu což je super! protože se sněhem je to ještě lepší =o) mno mám suprovou Vánoční náladu pořád chodím okolo stromečku atd.. Dnes mám pořád co dělat..Mám udělat křečkům i Jessi Štědrovečerní večeři,dát na stromeček takoví čokoládoví bonbony ve kterejch je i karamel mňam! sou fakt dobrý :), potom si něco nacvičit ke stromečku a ještě dolaďovat některý věci, potom půjdeme k řezbáři..Tak já už půjdu abych to všechno stihla tak pa! a užijte si Vánoce.A počítejte s tím že vám ještě napíšu ten recept tak kdo by nevěděl co křečkům udělat na Štědrovečerní večeři a mněl by zájem o tu co vám sem dám protože nebude moc těžký ji připravit tak se sem ještě dnes mrkněte na recept tak ahojky já už musim =o)

Návštěvnost za 15.12. 2008 - 21.12. 2008

24. prosince 2008 v 14:00 | Bublinka ♥ |  návštěvnost tohoto blogu
Navstevnost za minuly tyden (15.12. 2008 - 21.12. 2008) je:
Pondeli: 29
Utery: 27
Streda: 38
Ctvrtek: 32
Patek: 56
Sobota: 55
Nedele: 49

Celkem: 286

Nejdřív bych se chtěla omluvit že návštěvnost píšu až teď no...Snad vám to tak nevadí =o) a teď bych vám chtěla moc moc poděkovat za skvělou návštěvnost!!! protože 56 lidí za jeden den je fakt hodně! tak vám moc děkuju...Myslím ale že je to hlavně soutěží Astral hamster ale i tak sem moc ráda že vás přišlo tolik =o)=o)

Vánoce jsou za dveřmi!

23. prosince 2008 v 15:39 | Bublinka ♥ |  moji mazlíčci
No není to super?! Vánoce jsou už zítra! strašně se těším na tu skvělou náladu u stromečku a spoustu dárků atd...Na Vánocích mám ráda všechno =o) mimochodem už máme doma stromeček..Už je i nazdobenej.Je fakt krásnej.Má hodně větví je hodně vysokej a už nám jím provoněl dům =o)=o) Za chvíli jdu vymejšlet pro křečíky Štědrovečerní večeři =oD doufám že jim bude chutnat.Až ji udělám tak vám sem na ni dám co nejdřív recept aby ste to mohli křečkům taky udělat =o) samozřejmě už mám pro křečíky i pro Jessinku (kotě) dárky.Vyfotila sem je vám abyste měli představu jak vlastně vypadají.Ale ten ohebnej most sem nikde nenašla..Ale stejně by se ani jednomu s křečků do klece nevlezl tak mně ani tak nemrzí že sem ho nenašla.Bublinka s Maxíčkem mají hraček fakt hodně a tak k Vánocům dostanou spíš nějaký pochoutky.A Jessi jsem koupila takoví vitamínky.No vzaly jsme ale dva druhy dropsů.Jedno balení má na teď a jedno dostane až k Vánocům.A přeju vám nádherný Vánoce ať máte veselou náladu a ať vy i vaši křečci dostanete pod stromeček vše co ste si přáli! =o)=o) a tady už máte ty fotky ↓

Bublinka s Maxíčkem dostanou k Vánocům tyhle ovocný tyčinky ↓
A tohle krmení pro hlodavce ↓
Jessinka dostane k Vánocům tyhle vitamínky ↓

1. kolo Astral hamster - fotka

19. prosince 2008 v 18:05 | Bublinka ♥ |  soutěže
Tak je tu první kolo soutěže Astral hamster.Tohle kolo bude rozjezdové.Nepůjde tady totiž o úkol ale jen o fotku vašeho křečka.A nepište mi do komentářů že chcete ode mně hlas.Protože ho dám tomu kdo bude mít na konci kola nejmíň hlasů.Otázky budou až v dalším kole a úkol taky.Ale do příštího kola už mi budete muset úkol poslat.
úkol:
Vyfoťte vašeho křečka a v nějakém programu třeba v photofiltru na volnou část fotky napište co se vám na vašem křečkovi nejvíc líbí =o)=o) Máte čas ho poslat do 26.12.2008 a posílejte je na e-mail Animals.hamsters@seznam.cz A teď už hlasujte pro svého favorita! =o)

1. soutěžící - Ráďa a její křečík Klaudie

Moje hodnocení:
Tahle fotka se mi hrozně líbí! Moc se mi líbí jak na ní Klaudinka panáčkuje a navíc ta fotka není vůbec rozmazaná prostě se mi moc líbí a myslím že si zaslouží plný počet bodů - 10 bodů!
2. soutěžící - Kvakva a její křečík Pongy

Moje hodnocení:
Fotka je hezká sice je trošičku rozmazaná ale to vůbec nevadí! mně se moc líbí - 8 bodů
3. soutěžící - Lojzinka a její křeček Čertík
Moje hodnocení:
Fotka je moc hezká není rozmazaná.Čertík na ní vypadá moc hezky - 9 bodů
4. soutěžící - Křeččí máma a její křeček Strašpytlík

Moje hodnocení:
Sice je tato fotka rozmazaná ale jinak je hezká - 7 bodů
5. soutěžící - Lenka a její křeček Čertík

Moje hodnocení:
Jéé! tak už tu máme dva Čertíky! to je dobrý =o)=o) mno tak už k fotečce =o)) Čertík je taky moc hezkej a ta fotka se taky povedla dávám za ni - 8 bodů
6. soutěžící - Michaela a její křečík Sesi

Moje hodnocení:
Hezká fotka! Sesi to na ní moc sluší - 8 bodů
Hlasujte pro toho nejlepšího!!! =o)=o)

Rychle se hlašte!

19. prosince 2008 v 16:44 | Bublinka ♥ |  ostatní
Pokud se ještě chcete přihlásit do soutěže Astral hamster tak rychle máte poslední možnost! dnes totiž začne první kolo.Už mám 6 soutěžících a myslím že to stačí ale pokud byste se chtěli ještě přihlásit tak můžete ale rychle za chvíli už jdu zahájit první kolo! =o)=o)

Domek z toal. papíru

18. prosince 2008 v 18:57 | Bublinka ♥ |  moji mazlíčci
Bublince a Maxíkovi jsem vyrobila domeček z toal. papíru.Je to úplně lehké budete na to potřebovat jen toal. papír a nějakou nádobu na kterou to budete dávat a mísu z vodou.Vemte si toal. papír a po kouskách ho namáčejte do vody a dávejte na nádobu kterou obrátíte dnem dolů.Až je vrstva toal. papíru dost velká aby ji křeček hned neroskousal dejte ji na topení a až bude suchá tak ji sundejte.A mělo by to vypadat nějak tak ↓
Tak to je on ↑

Do klece jsem ho dala Bublince protože Maxíkovi by se to do klece nevešlo.
Takhle to vypadá v Bublinčiné kleci ↑ =o)

A nakonec pár fotek Bublinky a Maxíka ↓ =o)=o)

Kniha "Můj křeček a já"

18. prosince 2008 v 18:31 | Bublinka ♥ |  Knihy o křečcích
Založila jsem novou rubriku která se jmenuje "knihy o křečcích" a jako první knihu jsem vybrala "Můj křeček a já" tato knížka my připadá fakt super a tak vám o ní řeknu co nejvíc.Vážně tuto knihu doporučuji! =o)

Něco o knize ↓

Kniha "Můj křeček a já" je vážně skvělá moc moc ji doporučuji.
Na této knize se mi moc libí že má rozkládací stránky na kterých jsou vždycky krásné obrázky křečků.
Jsou tam taky testy o křečcích.
Jsou tam i nádherný obrázky! =o)=o)
Najdete tam i zajímavý příběhy o křečcích
Najdete tam o křečcích i odborné články...↓
Pokud chcete svého křečka správně krmit ale ještě toho o křečcích moc nevíte tak tam najdete i deset nezbytných pravidel pro křeččí výživu.
Na obsahu taky vidíte že v této knize toho najdete hodně =o)

Vánoce

17. prosince 2008 v 14:13 | Bublinka ♥ |  Novinky
Je to fakt super! Vánoce jsou už za dveřmi a já mám suprovou Vánoční náladu! už se Vánoc nemůžu dočkat! jo a křečkům právě suším domeček z toal. papíru =o) až uschne tak vám sem dám fotku.Ale vraťme se k tem Vánocům...Mno my už máme Vánoční výzdobu.Máte ji už taky? jinka Bublinka s Maxíčkem se mají skvěle! už se taky nemůžou dočkat Vánoc =oD=oD

Návštěvnost za 8.12. 2008 - 14.12. 2008

17. prosince 2008 v 12:58 | Bublinka ♥ |  návštěvnost tohoto blogu
Navstevnost za minuly tyden (8.12. 2008 - 14.12. 2008) je:
Pondeli: 26
Utery: 25
Streda: 20
Ctvrtek: 20
Patek: 19
Sobota: 40
Nedele: 34

Celkem: 184

Z návštěvností sem scela spokojená ale trochu mně mrzí že vás přišlo v ten pátek jen 19..Ale sobota ta byla super! to vás přišlo 40 takže to je dobrý..Ještě neděle kdy vás přišlo 34 ta je taky dobrá ale jinak nic moc...Snad se brzo zvíší =o)=o) a omlouvám se že píšu návštěvnost až teď..

Pochoutka pro křečíky

15. prosince 2008 v 17:58 | Bublinka ♥ |  moji mazlíčci
Křečkům jsem z mojí kámoškou udělala takovou pochoutku.Jsou to vlastně takoví špízi.Mohly by ste to udělat křečkům na štědrovečerní večeři.A tak vám sem na to dám recept =o)=o) je to fakt hodně lehký.A ani na to nepotřebujete moc surovin.

Budete potřebovat:

1. párátko

2. jakoukoli zeleninu, ovoce, bílkoviny, krmení pro křečky

Postup:

1. Vemte si párátko a ustřihněte mu špičku aby se o ni nemohl křeček nějak poranit.

2. Potom si vemte všechny suroviny a nakrájejte je na kostičky.Ale nemusí jich být moc stačí třeba tři protože křečci toho moc nesní, záleží na tom pro kolik křečků to děláte.

3. Všechny na kostičky nakrájené suroviny napíchejte na párátko...A je hotovo!!! teď už můžete křečkům podávat jejich pochoutku! =o)=o) Jak jsem ty žpízi dělala tak jsem vyfotila několik fotek křečků a i tech špízů tak se mrkněte =o)
Tak nějak by to mělo vypadat ↑

Tady to Bublinka papá ↑

Tady je maxíček v domku =o) ↑
Kdo je na fotce: Bublinka
Komentář k fotce: Bublinka ťape po kleci :)
Vyfoceno: dnes 15.12.2008
Čas vyfocení: fotila jsem je před chvílí
Aktualita ze dne: Nic zvláštního se nestalo..482
Bublinčeny aktyvity ze dne: hrála si se mnou, běhala v kolečku,pila , jedla, spinkala, hrabala hobliny


Kdo je na fotce: Maxíček
Komentář k fotce: Maxíkovi se nechce z domečku xD
Vyfoceno: dnes 15.12.2008
Čas vyfocení: fotila jsem je před chvílí
Aktualita ze dne: Nic zvláštního se nestalo..482
Maxíkovi aktyvity ze dne: hrál si se mnou, běhal v kolečku,pil, jedl, spinkal, hrabal hobliny

Dárky pro křečíky

13. prosince 2008 v 15:39 | Bublinka ♥ |  moji mazlíčci
Teď zrovna přemýšlím co mám tak koupit Bublince s Maxíkem k Vánocům.Hodně se mi líbí ten ohebnej most.Na ten když někde ve zveráku narazím tak ho hned koupím protože myslím že by se to křečkům moc líbilo.Tak ještě přemíšlím co dál jim tak koupit.Mno ale když vkročím do zverimexu tak určitě tam bude něco hezkýho pro křečky.Dropsýků máme doma fakt hodně! máme jich 4 druhy.. A než to Bubliška s Maxmim sní tak to potrvá takže dropsy jim k Vánocům určitě kupovat nebudu.Jedině kdybych narazila na nějaký skvělí dropsy..Myslím si ale že ve zveráku určitě budou mít nějakou dobrou hračku a nejlíp ten most...Tak ještě uvidím =o)=o)