Červenec 2008

Další fotečky koťátek

31. července 2008 v 13:35 | Bublinka ♥ |  ostatní
Zítra už ty dvě koťátka půjdou ke svému majiteli a mě zbyde Jeniferka...A tak jsem nafotila nějaký fotečky abych na ně měla památku =) taky jsem si je fotila do mobilu a udělala jsem i video...A taky jsem je natočila několikrát na kameru =D mno tak tady už jsou fotky =D
Tady jsou všechny koťátka i s jejich maminkou pohromadě.. =)
Koťátkům je dnes jeden měsíc a deset dní =)
Tady je fotka Ovečky=)
:-*
To je moje Jeniferka :-*
To je taky moje Jeniferka=)
Koťátka jsem si pojmenovala a tohle koťe se jmenuje Vločka =)
A tohle je třetí koťátko které se jmenuje Čika =)
Tady je Ovečka=)
Tady se koťátka prali=D
Mno tak to je všechno..Doufám že se vám fotky líbí =)

1. video Bublinky a Maxíka

29. července 2008 v 22:41 | Bublinka ♥ |  moji mazlíčci
Tak je tady první video Bublinky a Maxíka =)) Bublinka to bříško už má hodně velký! =) ale na videu to asi nepůjde moc vidět...Maxíkovi a Bublince jsem taky trochu přeměnila klece...Bublince jsem vzala kokos aby měla jen jeden domeče a aby sme pak věděli kde porodila.. A ten kokos sme dali Maxíkovi do spodního patra..A hned k tomu kokosu jsem dala takovej jakoby křížek z ruliček =) a misku jsem mu dala na druhou stranu....A na patro jsem mu dala ruličku do které jsem udělala dvě díry..Bublince jsem z horního patra dala domeček do spodního patra protože až bude mít mladý tak nebudou umět jít po schodech a aby nespadli z toho horního patra tak jsem ten domeček ratši dala dolů...Na místě kde měla misku má teď kolečko a na druhé straně má misku z napáječkou..A prolízačku jsem jí dala na rovno k domečku...Možná to aspoň trochu na tom videu uvidíte =) mno tak snad se vám bude líbit...A tady je =)Diplom od Míši♥ za plaveckou bleskovku

29. července 2008 v 15:50 | Bublinka ♥ |  diplomy pro vás a od vás
Tenhle diplomek jsem dostala od Míši♥ kuju! =))

Nové SBčko → kvakva

29. července 2008 v 15:28 | Bublinka ♥ |  diplomy pro vás a od vás
Od kvakvi jsem dostala tuhle krásnou cenku mooc děkuju!! =)
A tady je něco pro ni =)


Doufám že se cenky líbí =)

Jméno pro koťátko a křečíka

29. července 2008 v 13:25 | Bublinka ♥ |  ostatní
Takže jak už víte když moje koťátko bude kluk bude to Monty.A když holka tak asi Jenifer =) nebo prostě ještě uvidím =) budu se snažit sem dát co nejdřív fotky koťátek protože my už brzo zbyde jenom moje koťátko...Mno ale někdy je dát prostě musím..Ale budu mít hodně práce i s mým koťátkem.Budu ho učit (protože ještě spoustu věcí neumí...Je ještě malá) takže mu budu věnovat hodně času =) mno a spátky k tomu jménu pro koťátko...Mno ono to moje koťe bude asi holka..Mno vlastně to vypadá že to jsou všechny holky...Ale ještě uvidíme =) jinka kdybyste věděli o nějakým hezkým jménu pro koťátko tak ho napište a napište i pro křečka protože Bublinka určitě porodí a já si jedno křeččí miminko můžu nechat tak pište pište =))

Bublinka má vetší bříško!

28. července 2008 v 23:05 | Bublinka ♥ |  můj křečík Bublinka
Bublinka má mnohem větší bříško než měla! takže určitě porodí!! =) já se fakt hroozně těším! tak držte palce aby to vyšlo....Mno já to bříško každej den prohlížím jak se jí zvetšilo :D a Bublinka ho má zase o něco větší než včera...Prostě supr tak držte palce!! =)

Nové věci pro moje zvířátka

28. července 2008 v 23:01 | Bublinka ♥ |  ostatní
Jak jsem už psala v předchozím článku tak jsme z Vyškova jeli i do Brna do obchodů..Ve zverimexu jsem koupila křečíkům další dropsýky a koťátku takovej ten písek do WC..Mno není to ani tak písek spíš takoví úplně piďi kuličky.A k tomu byla zdarma taková lopatka kterou se to pak nabírá... Ale mám fotku jen tech dropsýků..Mno a tady je =)

Jsem z5

28. července 2008 v 22:44 | Bublinka ♥ |  ostatní
Tak už jsem z5....Vrátili jsme se asi před dvouma nebo třema hodinama ale mě se nechtělo hned psát na blog...Tak píšu teď =) mno bylo to tam suproví!!!! fakt skvělí!!! byl tam úplně obří tobogán po tom sem ale nejela :D nebo ve vodě byl takovej schod kde se dalo sednout a na něm proudilo plno bublinek =) taky bylo ve vodě takoví jakoby kolo a tam byl proud takže to bylo jakoby výr.V tom výru jsem byla několikrát bylo to v něm skvělí!!!! mno byla jsem i v bublinkách =) a taky tam byl takovej ten hříbek ze kterýho tekla voda ale ten neměli puštěnej...Mno to byl ten jeden bazén.Potom tam byl ještě jeden a ten byl ještě větší..U něho byli skákací můstky a taky docela velká a vysoká klouzačka na té mě to hooodně bavilo =) mno samozřejmě jsem skákala i s toho můstku =D mno a pak tam bylo brouzdaliště ve kterým byl taky ten hříbek ze kterýho proudila voda a ten byl puštěnej =) a to je všechno...Já myslím že toho tam je hoodně!! =) my sme si zaplatili koupaliště venku a to byli ty tři bazény.A pak tam byl ještě krytej bazén.Ale dnes bylo hezky tak sme šli ven.A navíc ve vnitř to není ani tak dobrý jako venku.Mno prostě to tam bylo suproví!!! mno potom jsme jeli do Brna a šli do tech opchodů..Já jsem šla samozřejmě taky do zveráku a koupila jsem tam......Mno o tom bude další článek =)

Návštěvnost za (21.7. 2008 - 27.7. 2008)

28. července 2008 v 22:30 | Bublinka ♥ |  návštěvnost tohoto blogu
Navstevnost za minuly tyden (21.7. 2008 - 27.7. 2008) je:
Pondeli:47
Utery: 20
Streda: 26
Ctvrtek: 20
Patek: 6
Sobota: 14
Nedele: 22

Celkem: 155
Tahle návštěvnost není dobrá ani špatná prostě něco mezi... V pondělí vás sem přišlo 47 což je docela hodně..Ale v pátek vás přišlo jen 6 což je zase hooodně málo!!! ale předtím sem sem nepsala moc článků protože jsem byla venku nebo sme byli pryč... Ale teď už zase budu psát články normálně =)

Aktuality 10

28. července 2008 v 15:20 | Bublinka ♥ |  ostatní
Bublinka
Bublinka je prostě skvělá...Připadá mi že jí trochu povirostlo bříško takže se asi páření povedlo...Jinak nemám o Bublince co říct..Jen to že je prostě skvělá!!
Maxík
Maxík je taky skvělej...Víc o něm prostě nemám co říct =)
Blog
Mno s blogem se taky nic neděje takže nemám co o něm napsat =)

Prázdniny

27. července 2008 v 22:00 | Bublinka ♥ |  ostatní
Mno lepší název tohoto článku mě nenapadl...Ale vysvětlím vám o čem v něm půjde. (click na celý článek)

Zítra tu nebudu

27. července 2008 v 21:28 | Bublinka ♥ |  ostatní
Ahojky! Zítra tu nebudu protože jedeme do Vyškova na bazén...Mno odjíždíme už ráno a nevím jak dlouho tam budeme ale asi docela dlouho.Už se tam mooc těším určitě to bude supr! ale nebojte nějaký články načasuju.Tak páá!

Diplom od Ráďi za spřátelení blogů

24. července 2008 v 14:05 | Bublinka ♥ |  diplomy pro vás a od vás
Od Ráďi jsem dostala mooc hezkej diplomek za spřátelení! děkuju!! ↓
A tady je diplomek ode mě pro Ráďu ↓
Doufám že se ti aspoň trošku líbí


Bublinka a Maxík vyhráli cenky! =)

23. července 2008 v 12:52 | Bublinka ♥ |  moji mazlíčci
Tááák Bublinka a Maxík vyhráli krásný cenky u Jahody na blogu mooooc děkuju jsou nádherný!!
Maxíček vyhrál 4. místo.A dostal za něj 3 krásné cenky ↓ děkuju!
Bublinka vyhrála 2. místo taky mooc děkuju za cenky!!! jsou krásné!!↓

Prosím prosím hlasujte pro Bublinku

21. července 2008 v 12:43 | Bublinka ♥ |  můj křečík Bublinka
Moooc vás prosím hlasujte TADY u Jahody na blogu pro Bublinku. Moc si přeju aby vyhrála ale možná Jackinka vyhraje..Mno zatim vedu ale ne o moc...Tak mooc vás prosím hlasujte pro Bublinku!!!

Návštěvnost za minulý týden (14.7. 2008 - 20.7. 2008)

21. července 2008 v 12:06 | Bublinka ♥
Navstevnost za minuly tyden (14.7. 2008 - 20.7. 2008) je:
Pondeli: 39
Utery: 35
Streda:50
Ctvrtek: 41
Patek: 31
Sobota: 16
Nedele: 18

Celkem: 230
Tahle návštěvnost je docela dobrá..Jako hodně mě potěšilo tech 50 lidí ve středu,ale v sobotu a v neděli tady bylo fakt hoodně málo lidí....Mno ale za tech 50 mooc děkuju!! JE TO REKORD!! fakt mě to potěšilo děkuju!!!


Malá návštěvnost

19. července 2008 v 21:19 | Bublinka ♥ |  návštěvnost tohoto blogu
Dneska mám fakt malou návštěvnost!! už je 21:17 a mám za den 12 lidí!! to snad ne!! přitom tady je plno novejch článků!! achjo... Doufám že to zítra bude lepší...

Diplomek od Jahody

18. července 2008 v 18:27 | Bublinka ♥ |  diplomy pro vás a od vás
Mooc děkuju!!

Dropsy pro křečky

18. července 2008 v 18:06 | Bublinka ♥ |  krmivo pro křečky
Dropsy pro křečky jsou doplňkové krmivo.Křečkovi drops dáváme třeba jen dvakrát za týden,nebo za odměnu.Např. když se naučí nějaký nový kousek.Dropsy pro křečky ve zverimexech prodávají v mnoha příchutích.Hlavně když křečkovi nějaká příchuť něbude chutnat tak ho za to netrestejte.Křeček by pak měl stres a to že ste ho nějak potrestali by ani nevěděl.Prostě to nemá cenu.Jediné co by ste měli udělat by bylo prostě skusit jinou příchuť a ta třeba křečkovi bude chutnat.
Dropsy pro křečky mají také různé tvary.Někdy jsou ve tvaru kytiček nebo taky můžou být ve tvaru kuliček atd. prostě tvarů dropsů i příchutí je mnoho.A křeček třeba když mu koupíte 3 balíčky dropsů,tak bude z nich mít oblíbený jen jeden druh a ostatní třeba nebude chtít jíst vůbec...

Tady máte fotku jak nějaké dropsýky vypadají (ta fotka je mnou vyfocená ©)

Křeček Zlatý (Syrský)

18. července 2008 v 17:27 | Bublinka ♥ |  druhy křečků
Křeček zlatý (mesocricetus auratus) pochází ze Sýrie, proto se mu někdy říká syrský. Ve své domovině obývá oblasti pouští a polopuští se suchým a teplým klimatem. Ve dne spí zavrtán v písku. Teprve večer, když se ochladí, vylézá za potravou. Výpravy za jídlem bývají dlouhé, křeček naběhá i několik kilometrů za noc. Pro případ nouze využívá lícních toreb, které naplňuje nalezenou potravou. Tu si odnáší na místo sloužící jako ložnice a spižírna zároveň. Shromažďující pud ho neopouští ani v zajetí, kde hlady netrpí. (Proto je dobré každý den zkontrolovat obsah klece a vyhodit případné zásoby z předešlého dne, které by křeček mohl vyhrabat a pozřít zkažené.)
Poprvé byl tento druh hlodavce popsán roku 1839 přírodovědcem jménem Waterhouse. Teprve poté přivezl britský konzul první živé exempláře do Anglie. Dnešní domácí křečci jsou potomky úlovku profesora Aharoniho z jeruzalémské univerzity, který v roce 1930 vykopal v syrské poušti hnízdo a nalezenou samičku s dvanácti mláďaty odvezl do ústavu. Je pravda, že někteří křečci utekli, ale z těch zbývajících, kteří se rozmnožili, pocházejí všichni současní.
Přírodně zbarvení křečci jsou zrzaví s bílými odznaky. Postupně byla vyšlechtěna řada barev a variací, například smetanová, bílá, šedá, černobílá (tzv. panda) aj. Také délka srsti prošla změnami, dnes se chovají i křečci dlouhostrstí (o jejich srst se musí pečovat).
Křeček zlatý má kolem 15-18 centimetrů. Je to robusní, vitální zvíře, které je snadno ochočitelné. Je však poněkud nepřátelský k jiným křečkům, zvláště samičky jsou agresivní vůči svým soukmenovcům.
Obrázky:
Béžový:
Černo-bílý (panda):
Béžový, dlouhosrstý: